Semanur Sönmez

1997 yılında Ordu'da doğdum. 2019'dan beri fizyoterapistim. Hali hazırda atanmayı bekliyorum. Bu tekdüze hayatımı kitap, film ve dizi içerikleri ile renklendirmeye çalışıyorum. Bu renkli hayatı merak edersen eğer İnstagram etiketime tıklayabilirsin. Heyecanla seni bekliyor olacağım :)

Alias Grace Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Herkese merhabalar. Bugün sizlere bahsedecek olduğum dizi, kıyıda köşede kalmış ama konusu olsun, dizi kadrosunun oyunculuğu olsun cinsiyet fark etmeksizin herkese hitap eden muhteşem bir mini dizi. Dizi 6 bölümden oluşmasıyla ve sürükleyici konusuyla bir oturuşta bitirilecek cinsten. Konusuna birazdan ayrıntılı biçimde değineceğim J.  2017 yılında Kanada’nın yerel bir kanalında(CBC …

Devamını Oku

The King:Eternal Monarch Konusu ve Oyuncuları

Herkese selamlar. Çıktığı ilk günden beri İnstagram keşfetinden düşmeyen, k-drama severlerin bayılacağı bir dizi ile geldim. Güney Kore'nin yerel kanalı olan SBS'de ilk kez 17 Mayıs 2020 tarihinde yanınlanan diziyi Netflix aracılığı ile izlememiz mümkün. Yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizi Türkiye'de de çok popüler. Hadi gelin birlikte bu diziyi biraz tanıyalım.

Devamını Oku