Netflix Ağustos Ayı İçerikleri

Her ay birbirinden iddialı içerikleri ile karşımıza çıkan Netflix’in Ağustos ayında da programı oldukça yoğun. Severek takip edilen dizilerin yeni sezonlarının yanında, yepyeni diziler de Ağustos ayında Netflix’te yerini alacak. Yeni içerikleri kaçırmamak için Netflix Ağustos içerikleri listemize göz atabilirsiniz.

Çelik Adam – 1 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Çelik Adam

İkonik çizgi roman kahramanı Süperman’ın macerasını konu alan Çelik Adam, ilk filmi ile Netflix ekranlarından izleyiciyle buluşuyor. Zack Snyder tarafından çekilen filmin başrolünde Henry Cavill yer alıyor.

Yüzüklerin Efendisi – 1 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Yüzüklerin Efendisi

J.R.R. Tolkien’in eserinden uyarlanan Yüzüklerin Efendisi üçlemesi Yüzük Kardeşliği, İki Kule ve Kralın Dönüşü, Ağustos itibariyle Netflix’teki yerini alacak. Peter Jackson tarafından beyaz perdeye taşınan fantastik film serisi, birden fazla Oscar ödülüne sahip

Wonder Woman – 1 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Wonder Woman

DC’nin ikonik süper kahramanlarından biri olan Wonder Woman, Amazon’da yaşayan Diana Price’ın adalet macerasını ekranlarınıza taşıyacak. Filmin başrolünde Gal Gadot, yönetmen koltuğunda ise Patty Jenkins yer alıyor.

Derry Girls (3. Sezon) – 2 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Derry Girls

2018 yılında yayınlanmaya başlayan Kuzey İrlanda dizisi Derry Girls, 3. sezonu ile ekranlara dönüyor. Dizi, Londonderry’de yaşanan ailevi ve toplumsal meseleleri durum komedisi ile izleyicilere sunuyor.

The Sinner: Julian – 2 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - The Sinner: Julian

Jessica Biel’ın başrolünde yer aldığı gerilim dizisi Sinner, Julian isimli yeni sezonu ile ekranlara geliyor. Cora Bender’ın açıklanamayan cinayetlerini konu alan dizide gerilim dozu giderek artıyor.

Thor Ragnarok – 3 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Thor Ragnarok

Thor Ragnarok filminde şimşek tanrısı Thor, Asgard’ı Ragnarok felaketinden korumak için Hela ile savaşıyor. Marvel sinematik evrenin mizah dozu en yüksek olan filminde Chris Hemsworth’e Tom Hiddleston, Mark Ruffalo ve Cate Blanchett eşlik ediyor.

Glow (3. Sezon) – 9 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Glow

Her sezonuyla olay yaratan popüler dizi Glow, 80’lerin kadın güreşçilerini üçüncü kez ekranlara taşıyacak. Renkli ve hareketli bölümleri ile Glow, ana karakter Ruth’un işinde yükselme çabasını merkez alıyor.

Las Chicas Del Cable (4. Sezon) – 9 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Las Chicas Del Cable

Netlix’in sevilen İspanyol dizisi Las Chicas Del Cable, hayatını yalanla idame ettiren Lidia’nın İspanya’nın 1920’li yıllarında tutunmaya çalışma hikayesini konu alıyor.

Mindhunter (2. Sezon) – 16 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Mindhunter

Usta yönetmen David Fincher tarafından çekilen Mindhunter, suç dünyasının geri planda kalan psikolojik tarafına değiniyor. Dizinin başrollerinde ise Jonathan Groff ve Fringe dizisinden tanıdığımız Anna Torv yer alıyor.

HOP – 16 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - HOP

2010 yılında çekilen film, çocuklara şeker dağıtmakla görevli bir grup tavşanın Rapa Nui adasından Hollywood’a uzanan macerasını konu alıyor. Adanın yöneticiliğini reddedip baterist olmak isteyen E.B, macerasında Fred ile karşılaşıyor.

Soysuzlar Çetesi – 16 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Soysuzlar Çetesi

Oscar’lı yönetmen Quentin Tarantino’nun sevilen filmi Soysuzlar Çetesi, savaş döneminden sağ kurtulan Shosanna’nın Paris’te başladığı yeni hayatını beyaz perdeye taşıyor. Shosanna planlarını gerçekleştirmek için çıktığı yolda Teğmen Raine ile tanışır. Filmin başrolünde ise usta oyuncular Brad Pitt ve Diane Kruger yer alıyor.

Incredible Hulk – 16 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - The Incredible Hulk

Edward Norton ve Liv Tyler tarafından beyaz perdeye taşınan Marvel’ın Hulk hikayesi The Incredible Hulk, Bruce Banner’ın yeşil bir deve dönüşme hikayesini anlatıyor. Marvel Sinematik Evreni içerisinde değişen karakterin ilk solo filminde General Thunderbolt Ross kötü adam olarak karşımıza çıkıyor.

Queen of the South (3. Sezon) – 20 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Queen of the South

İspanyol dizisi Queen of the South, uyuşturucu ticareti ile yaşamını sürdüren Tera Mendoza’nın hükümdarlığa uzanan hikayesini konu alıyor. Meksikalı karteller tarafından öldürülen sevgilisinin intikamı ile Amerika’ya gelen Teresa, yoluna çıkanları ortadan kaldırarak zirveye ilerliyor.

IT – 20 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - IT

Devam filmiyle ekranlara dönmeye hazırlanan korku ve gerilim filmi IT’de, Maine kasabasına musallat olan Pennywise palyaçosunun 7 çocukla olan kan dondurucu macerasını anlatıyor.

Workin’ Moms (3. Sezon) – 29 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Workin' Moms

Sevilen komedi dizisi Workin’ Moms, 4 çalışan yorucu hayatını ekranlara taşımaya 4. sezonu ile devam ediyor. Ev ve iş hayatları arasında savrulan karakterlerin mücadeleleri, komedinin yanında dram da barındırıyor.

Siyah Kristal: Direniş Çağı  – 30 Ağustos

Netflix Ağustos içerikleri - Siyah Kristal: Direniş Çağı

Fantastik türündeki filmde Üç Gefling’in macera dolu hikayesini işleniyor. Üçlü, Skeksis’e dair bilinmeyenlerin peşine düşüyor.

Yazar: Elif İşleyen

1999, İstanbul doğumlu. Halihazırda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde mimarlık okuyor ama okuduğundan daha uzun süredir yazıyor. Bir süredir sinema sektörüyle hemhâl.

Buna Da Göz At

Sweet Home Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yaşadığınız yerde aniden bir salgın baş gösterse ne yapardınız? Hızlı bir şekilde yayılan bir virüs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir